Dom

Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd.

Profil firmy
Guangzhou Ekai Electronic Technology Co., Ltd jest korporacją, która łączy się z zespołem technologii, który zajmuje się medycznym i kosmetycznym obszarem badań przez 15 lat. Obszar technologii obejmuje badania i rozwój oprogramowania elektronicznego, projektowanie, montaż, debugowanie, badania kliniczne i tak dalej. Wiodąca profesjonalna technologia, doskonały system zarządzania jakością, dobra reputacja w zakresie współpracy i dobra obsługa posprzedażna tworzą solidną podstawę współpracy.

Koncentrujemy się na sprzęcie do pielęgnacji urody, domowej przyborniku pielęgniarskim, maszynie do makijażu permanentnego, dermocie pen (generacja jeden / dwa i trzy), wałku derma, Derma Vib (wałek dermki fotonowej), zestawie derma 3 w 1, wałku derma galwanicznym BIO, dermocie lodowej wałek, urządzenie do tlenoterapii wodą, sprzęt do mikrodermabrazji i inne produkty. Świetna jakość produktów jest popularna na całym świecie (USA, Europa, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia i inne obszary). Nasza firma posiada własną markę DRS, Dr. Pen, Dr. Roller, Artmex i produkuje ZGTS, MNS, DNS derma roller.

Ekai kładzie nacisk na rozwój produktów i produkcję marek własnych. Ściśle przestrzegamy normy ISO9001 i zapewniamy produkty wysokiej jakości. Mamy znaczący wpływ i popularność ze względu na profesjonalną technologię i standardowy, bezpyłowy zakład produkcyjny w terenie. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma znanymi firmami z zagranicy i oferujemy im usługi OEM / ODM.

Ekai muszą polegać na jakości, aby przetrwać i dążyć do stabilizacji za pomocą technologii. Rozwój na innowacyjnej technologii jest naszym celem. Technologia i innowacja jako zorientowane na rynek. Utrzymujemy niezależne innowacje i realizujemy współpracę "win-win" ze wszystkimi klientami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki do współpracy.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
W 2010 r. Ekai została założona i wprowadzona w Niemczech technologia do pierwszych 192 dermaroller linii krzyżowych w Chinach.

W 2011 roku Guangzhou Ekai Electronic Technology Co., Ltd. Został oficjalnie zarejestrowany i zbudowany w mieście Guangzhou w Chinach, należących do marek "DRS", "MNS", "DDS". Koncentracja na usługach OEM i marketingu marek krajowych.

W 2012 r. Ekai rozpoczęła naszą globalną strategię rynkową, udoskonaliliśmy dział R & D i poszerzyliśmy nasze linie produktów o wymienny dermaroller, zestaw dermarollerów 2 w 1, dermaroller i lód.

W 2013 r. Sprzedaż "wałka DRS" przekroczyła 72% w USA i na rynku europejskim.

W 2014 r. Marka "DRS" stała się jedną z "10 najlepszych konsumentów najbardziej ulubionych marli" na całym świecie.

W 2015 roku Guangzhou Ekai Electronic Technology Co., Ltd. Zarejestrował "Dr.pen" jako markę pióra Derma zarówno w USA, jak i Chinach, koncentrując się na tym, że jest najlepszą marką pióra derma dla estetycznego rynku medycznego na całym świecie.

W 2016 r. " Dr.pen " przyznała " Najpopularniejszą markę roku DermaPen " przez DHgate e-Business Conference. A nasza firma stała się w grudniu tego samego roku producentem zatwierdzającym ISO13485, certyfikat numer: 10133057M wydał: Certificateion Europe (UK) Limited.

W 2017 r. Marka "Artmex" została zarejestrowana jako nasze najlepsze cyfrowe maszyny do makijażu, mikropigmentacja, maszyny do tatuażu na światowy rynek.
Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Ekai Electronic Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : DRS, Dr.pen, Artmex, ZGTS, DNS, MNS

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-2,500,000

Rok założenia : 2010

pc Export : < 10%

ISO standard: ISO13485

CE: Yes

RoHs: Yes

SGS Serial NO.: QIP-ASI161440

FDA: Class 1 devices

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Stały Masaż Tatuażowy na sprzedaż dobra jakość Stały Masaż Tatuażowy na sprzedaż dobra jakość Stały Masaż Tatuażowy na sprzedaż dobra jakość Stały Masaż Tatuażowy na sprzedaż